Férfi Kézilabda EB 2024 eredmények

Íme a 2024-es németországi férfi kézilabda Európa-bajnokság eredménylistája.

CSOPORTKÖR

január 10.18.00, DüsseldorfFranciaország–Észak-Macedónia39–29 
január 10.20.45, DüsseldorfNémetország–Svájc27–14 
január 14.18.00, BerlinSvájc–Franciaország26–26 
január 14.20.30, BerlinÉszak-Macedónia–Németország25–34 
január 16.18.00, BerlinÉszak-Macedónia–Svájc29–27
január 16.20.30, BerlinFranciaország–Németország33–30
A-CSOPORT (DÜSSELDORF, BERLIN)
MGYDVL – KGkP
1. Franciaország32198–85+135   
2. Németország32193–72+214   
3. Észak-Macedónia31283–102–192
4. Svájc31267–82–151
AZ A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
január 12.18.00Ausztria–Románia31– 24
január 12.20.30Spanyolország–Horvátország29–39
január 14.18.00Románia–Spanyolország24–36 
január 14.20.30Horvátország–Ausztria28–28 
január 16.18.00Horvátország–Románia31–25
január 16.20.30Spanyolország–Ausztria33–33 
B-CSOPORT (MANNHEIM)

 

MGYDVL – KGkP
1. Horvátország32198–82+165   
2. Ausztria31292–85+74   
3. Spanyolország311198–96+23
4. Románia3373–98–250
A B CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

január 12.18.00Izland–Szerbia27–27
január 12.20.30MAGYARORSZÁG–Montenegró26–24
január 14.18.00Montenegró–Izland30–31
január 14.20.30Szerbia–MAGYARORSZÁG27–28 
január 16.18.00Szerbia–Montenegró29–30
január 16.20.30Izland–MAGYARORSZÁG25–33 
C-CSOPORT (MÜNCHEN)
MGYDVL – KGkP
1. MAGYARORSZÁG3387–76+116   
2. Izland311183–90–73   
3. Montenegró31284–86–22
4. Szerbia31283–85–21
A C CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

január 11.18.00Szlovénia–Feröer32–29 
január 11.20.30Norvégia–Lengyelország32–21 
január 13.18.00Lengyelország–Szlovénia25–32 
január 13.20.30Feröer–Norvégia26–26 
január 15.18.00Lengyelország–Feröer32–28
január 15.20.30Norvégia–Szlovénia27–28
D-CSOPORT (BERLIN)
MGYDVL – KGkP
1. Szlovénia3392–81+116   
2. Norvégia311185–75+103   
3. Lengyelország31278–92–142
4. Feröer31283–90–71
A D CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

január 11.18.00Hollandia–Grúzia34–29 
január 11.20.30Svédország–Bosznia-Hercegovina29–20 
január 13.18.00Bosznia-Hercegovina–Hollandia20–36 
január 13.20.30Grúzia–Svédország 26–42 
január 15.18.00Bosznia-Hercegovina–Grúzia 19–22 
január 15.20.30Svédország–Hollandia29–28 
E-CSOPORT (MANNHEIM)
MGYDVL – KGkP
1. Svédország33100–74+266   
2. Hollandia32198–78+204   
3. Grúzia31277–95–182
4. Bosznia-Hercegovina3359–87–280
AZ E CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

január 11.18.00Portugália–Görögország31–24
január 11.20.30Dánia–Csehország23–14
január 13.18.00Csehország–Portugália27–30 
január 13.20.30Görögország–Dánia28–40 
január 15.18.00Csehország–Görögország29–20 
január 15.20.30Dánia–Portugália37– 27
F-CSOPORT (MÜNCHEN)

 

MGYDVL – KGkP
1. Dánia33100–69+316   
2. Portugália32188–8804   
3. Csehország31270–73–32
4. Görögország3372–100–280
AZ F CSOPORT VÉGEREDMÉNYE

 

KÖZÉPDÖNTŐ

január 18.MAGYARORSZÁG–Ausztria29–30 
január 18.Németország–Izland26–24 
január 18.Franciaország–Horvátország34–32 
január 20.Horvátország–Magyarország26–29
január 20.Franciaország–Izland39–32 
január 20.Németország–Ausztria22–22
január 22.Franciaország–Ausztria33–28 
január 22.Németország–MAGYARORSZÁG35–28
január 22.Horvátország–Izland30–35 
január 24.Franciaország–Magyarország35–32
január 24.Németország–Horvátország24–30 
január 24.Ausztria–Izland24–26
A középdöntő mérkőzéseinek kezdési időpontja minden játéknapon 15.30, 18.00 és 20.30, a pontos időbeosztást a továbbjutók ismeretében készítik el.
I. CSOPORT (KÖLN)
AZ I. CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Franciaország55174–154+2010   
2. Németország5212137–13705   
3. MAGYARORSZÁG523151–1514   
4. Ausztria5122132–138–64
5. Izland523142–152–104
6. Horvátország5113146–150–43

 

 

január 17.Dánia–Hollandia39–27

 

január 17.Norvégia–Portugália32–37 
január 17.Szlovénia–Svédország22–28 
január 19.Svédország–Dánia27–28 
január 19.Szlovénia–Portugália30–33
január 19.Norvégia–Hollandia35–32 
január 21.Szlovénia–Hollandia37–34
január 21.Norvégia–Dánia23–29 
január 21.Svédország–Portugália40–33
január 23.Szlovénia–Dánia28–25 
január 23.Norvégia–Svédország33–23
január 23.Hollandia–Portugália33–33
A középdöntő mérkőzéseinek kezdési időpontja minden játéknapon 15.30, 18.00 és 20.30, a pontos időbeosztást a továbbjutók ismeretében készítik el.
II. CSOPORT (HAMBURG)

 

1. Dánia541158–132+268   
2. Svédország532147–144+36   
3. Szlovénia532145–147–2 6   
4. Portugália5212163–172–95
5. Norvégia523150–149+14
6. Hollandia514154–173–191
ELŐDÖNTŐK
január 26.17.45Franciaország–Svédország34–30– h. u.
január 26.20.30Németország–Dánia26–29
5. HELYÉRT
január 26.15.00Magyarország–Szlovénia23–22
BRONZMÉRKŐZÉS
január 28.15.00Svédország–Németország34–31 
DÖNTŐ
január 28.17.45Franciaország–Dánia33–31 h.u.