Foci EB 2024 menetrend, eredmények

UEFA EURO 2024, NÉMETORSZÁG

CSOPORTKÖR

JÚNIUS 14. – PÉNTEK
A-CSOPORT
München: Németország–Skócia 5–1

JÚNIUS 15. – SZOMBAT
A-CSOPORT
Köln: MAGYARORSZÁG–Svájc 1–3
B-CSOPORT 
Berlin: Spanyolország–Horvátország 3–0
Dortmund: Olaszország–Albánia 2–1

JÚNIUS 16. – VASÁRNAP
D-CSOPORT
Hamburg: Lengyelország–Hollandia 1–2
C-CSOPORT
Stuttgart: Szlovénia–Dánia 1–1
Gelsenkirchen: Szerbia–Anglia 0–1

JÚNIUS 17. – HÉTFŐ
E-CSOPORT
München: Románia–Ukrajna 3–0
Frankfurt: Belgium–Szlovákia 0–1
D-CSOPORT
Düsseldorf: Ausztria–Franciaország 0–1

JÚNIUS 18. – KEDD
F-CSOPORT
Dortmund: Törökország–Grúzia 3–1
Lipcse: Portugália–Csehország 2–1

JÚNIUS 19. – SZERDA
B-CSOPORT
Hamburg: Horvátország–Albánia 2–2
A-CSOPORT
Stuttgart: Németország–MAGYARORSZÁG 2–0
Köln: Skócia–Svájc 1–1

JÚNIUS 20. – CSÜTÖRTÖK
C-CSOPORT
München: Szlovénia–Szerbia 1–1
Frankfurt am Main: Dánia–Anglia 1–1
B-CSOPORT
Gelsenkirchen: Spanyolország–Olaszország 1–0

JÚNIUS 21. – PÉNTEK
E-CSOPORT
Düsseldorf: Szlovákia–Ukrajna 1–2 
D-CSOPORT
Berlin: Lengyelország–Ausztria 1–3
Lipcse: Hollandia–Franciaország 0–0

JÚNIUS 22. – SZOMBAT
F-CSOPORT
Hamburg: Grúzia–Csehország 1–1
Dortmund: Törökország–Portugália 0–3
E-CSOPORT
Köln: Belgium–Románia 2–0

JÚNIUS 23. – VASÁRNAP
A-CSOPORT
StuttgartSkócia–MAGYARORSZÁG 0–1
Frankfurt am Main: Svájc–Németország 1–1

JÚNIUS 24. – HÉTFŐ
B-CSOPORT
Düsseldorf: Albánia–Spanyolország 0–1
Lipcse: Horvátország–Olaszország 1–1

JÚNIUS 25. – KEDD
D-CSOPORT
Berlin: Hollandia–Ausztria 2–3
Dortmund: Franciaország–Lengyelország 1–1
C-CSOPORT
Köln: Anglia–Szlovénia 0–0
München: Dánia–Szerbia 0–0

JÚNIUS 26. – SZERDA
E-CSOPORT
Frankfurt: Szlovákia–Románia 1–1
Stuttgart: Ukrajna–Belgium 0–0
F-CSOPORT
Gelsenkirchen: Grúzia–Portugália 2–0
Hamburg: Csehország–Törökország 1–2 

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ

NYOLCADDÖNTŐ
JÚNIUS 29. – SZOMBAT
18:00: Svájc–Olaszország, Berlin (38. mérkőzés)
21:00: Németország–Dánia, Dortmund (37. mérkőzés)
JÚNIUS 30. – VASÁRNAP
18.00: Anglia–Szlovákia, Gelsenkirchen (40. mérkőzés)
21.00: Spanyolország–Grúzia (39. mérkőzés)
JÚLIUS 1. – HÉTFŐ
18.00: Franciaország– Belgium, Düsseldorf (42. mérkőzés)
21.00: Portugália–Szlovénia, Frankfurt am Main (41. mérkőzés)
JÚLIUS 2. – KEDD
18.00: Hollandia–Románia, München (43. mérkőzés)
21.00: Ausztria–Törökország, Lipcse (44. mérkőzés)

NEGYEDDÖNTŐ
JÚLIUS 5. – PÉNTEK
18:00: A 39. mérkőzés győztese– A 37. mérkőzés győztese, Stuttgart (45. mérkőzés)
21.00: A 41. mérkőzés győztese– A 42. mérkőzés győztese, Hamburg (46. mérkőzés)
JÚLIUS 6. – SZOMBAT
18.00: A 40. mérkőzés győztese–A 38. mérkőzés győztese, Düsseldorf (48. mérkőzés)
21.00: A 43. mérkőzés győztese– A 44. mérkőzés győztese, Berlin (47. mérkőzés)

ELŐDÖNTŐ
JÚLIUS 9. – KEDD
21.00: A 45. mérkőzés győztese–A 46. mérkőzés győztese, München (49. mérkőzés)
JÚLIUS 10. – SZERDA
21.00: A 47. mérkőzés győztese–A 48. mérkőzés győztese, Dortmund (50. mérkőzés)

DÖNTŐ
JÚLIUS 14. – VASÁRNAP
21.00: A 49. mérkőzés győztese–Az 50. mérkőzés győztese, Berlin