Labdarúgó EB 2024: menetrend, eredmények

A PROGRAM NAPONKÉNTI BONTÁSBAN:

UEFA EURO 2024, NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR

JÚNIUS 14. – PÉNTEK
A-CSOPORT
21.00: Németország–Skócia, München– nyitó mérkőzés 5-1

JÚNIUS 15. – SZOMBAT
A-CSOPORT
15.00: Magyarország–Svájc, Köln
B-CSOPORT 
18.00: Spanyolország–Horvátország, Berlin
21.00: Olaszország–Albánia, Dortmund

JÚNIUS 16. – VASÁRNAP
D-CSOPORT
15.00: Lengyelország–Hollandia, Hamburg
C-CSOPORT
18.00: Szlovénia–Dánia, Stuttgart
21.00: Szerbia–Anglia, Gelsenkirchen

JÚNIUS 17. – HÉTFŐ
E-CSOPORT
15.00: Románia–Ukrajna, München
18.00: Belgium–Szlovákia, Frankfurt am Main
D-CSOPORT
21.00: Ausztria–Franciaország, Düsseldorf

JÚNIUS 18. – KEDD
F-CSOPORT
18.00: Törökország–Grúzia, Dortmund
21.00: Portugália–Csehország, Lipcse

JÚNIUS 19. – SZERDA
B-CSOPORT
15.00: Horvátország–Albánia, Hamburg
A-CSOPORT
18.00: Németország–Magyarország, Stuttgart
21.00: Skócia–Svájc, Köln

JÚNIUS 20. – CSÜTÖRTÖK
C-CSOPORT
15.00: Szlovénia–Szerbia, München
18.00: Dánia–Anglia, Frankfurt am Main
B-CSOPORT
21.00: Spanyolország–Olaszország, Gelsenkirchen

JÚNIUS 21. – PÉNTEK
E-CSOPORT
15.00: Szlovákia–Ukrajna, Düsseldorf
D-CSOPORT
18.00: Lengyelország–Ausztria, Berlin
21.00: Hollandia–Franciaország, Lipcse

JÚNIUS 22. – SZOMBAT
F-CSOPORT
15.00: Grúzia–Csehország, Hamburg
18.00: Törökország–Portugália, Dortmund
E-CSOPORT
21.00: Belgium–Románia, Köln

JÚNIUS 23. – VASÁRNAP
A-CSOPORT
21.00: Skócia–Magyarország, Stuttgart
21.00: Svájc–Németország, Frankfurt am Main

JÚNIUS 24. – HÉTFŐ
B-CSOPORT
21.00: Albánia–Spanyolország, Düsseldorf
21.00: Horvátország–Olaszország, Lipcse

JÚNIUS 25. – KEDD
D-CSOPORT
18.00: Hollandia–Ausztria, Berlin
18.00: Franciaország–Lengyelország, Dortmund
C-CSOPORT
21.00: Anglia–Szlovénia, Köln
21.00: Dánia–Szerbia, München

JÚNIUS 26. – SZERDA
E-CSOPORT
18.00: Szlovákia–Románia, Frankfurt am Main
18.00: Ukrajna–Belgium, Stuttgart
F-CSOPORT
21.00: Grúzia–Portugália, Gelsenkirchen
21.00: Csehország–Törökország, Hamburg

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ

NYOLCADDÖNTŐ
JÚNIUS 29. – SZOMBAT
18:00: Az A-csoport 2. helyezettje–A B-csoport 2. helyezettje, Berlin (38. mérkőzés)
21:00: Az A-csoport győztese–A C-csoport 2. helyezettje, Dortmund (37. mérkőzés)
JÚNIUS 30. – VASÁRNAP
18.00: C1–A D/E/F-csoportok egyik 3. helyezettje (rangsor alapján), Gelsenkirchen (40. mérkőzés)
21.00: B1–D/E/F3, Köln (39. mérkőzés)
JÚLIUS 1. – HÉTFŐ
18.00: D2–E2, Düsseldorf (42. mérkőzés)
21.00: F1–A/B/C3,Frankfurt am Main (41. mérkőzés)
JÚLIUS 2. – KEDD
18.00: E1–A/B/C3, München (43. mérkőzés)
21.00: D1–F2, Lipcse (44. mérkőzés)

NEGYEDDÖNTŐ
JÚLIUS 5. – PÉNTEK
18:00: A 39. mérkőzés győztese– A 37. mérkőzés győztese, Stuttgart (45. mérkőzés)
21.00: A 41. mérkőzés győztese– A 42. mérkőzés győztese, Hamburg (46. mérkőzés)
JÚLIUS 6. – SZOMBAT
18.00: A 40. mérkőzés győztese–A 38. mérkőzés győztese, Düsseldorf (48. mérkőzés)
21.00: A 43. mérkőzés győztese– A 44. mérkőzés győztese, Berlin (47. mérkőzés)

ELŐDÖNTŐ
JÚLIUS 9. – KEDD
21.00: A 45. mérkőzés győztese–A 46. mérkőzés győztese, München (49. mérkőzés)
JÚLIUS 10. – SZERDA
21.00: A 47. mérkőzés győztese–A 48. mérkőzés győztese, Dortmund (50. mérkőzés)

DÖNTŐ
JÚLIUS 14. – VASÁRNAP
21.00: A 49. mérkőzés győztese–Az 50. mérkőzés győztese, Berlin